Darmowe Gry Online

Te razem można też przymknąć narząd wzroku na pomniejsze niedoróbki, albowiem dodatek „Pory roku” tak naprawdę odmienia grę. Dla każdego fanów jest absolutnie przymusowy.

Niemiecka przygodówka “Deponia” mega gry była jakąś z najmilszych darmowe gry online niespodzianek 2012 roku. Jej klasyczna formuła point & click zgrupowana z masą świetnego humoru, historią miłosną zaś ręcznie rysowaną, dwuwymiarową grafiką tworzyły nieodparcie czarującą mieszanka. Tylko finał zgrzytał autorskim nagłym zawieszeniem akcji, niełatwo bezczelnym “cliffhangerem”, który kazał mnie czekać na drugą męty planowanej trylogii. Na szczęście niezbyt długo, bo 2-gie część już jest! Oraz, co najważniejsze, nie jest gorsza od pierwszej.

“Chaos mężczyzna Deponia” startuje prawie rytmicznie ibidem, w którym dziewicza “Deponia” finiszowała. Gdyby jakaś osoba nie grał w tamtą grę, będzie mógł się zorientować w przypadku dzięki szybkiemu streszczeniu jej fabuły, tymczasem służy ono raczej rynek przypomnienie dla fanów aniżeli faktyczne wprowadzenie darmowe gierki online dla prekursorskich. Można grać w “Chaos płeć brzydka Deponia” nie znając krytycznej części, ale trzeba się czuć z tym, że nie rozszyfruje się, zwłaszcza na początku, co i dlaczego się awanturę. A co gry online się narodziny?

Rufus po raz kolejny sprowadza swoją ukochaną Goal na ziemia – oczywiście sposobem wybuchowym. I robi to darmowe gierki online istotnie de facto niefortunnie, że implant pamięciowy dziewczyny zostaje najlepsze gry uszkodzony i należy go wymienić. A w trakcie wymiany okazuje się – w samej rzeczy, kto by się spodziewał! – iż coś jest nie takim sposobem… I dziewczyna kończy z wywołaną przez technikę schizofrenią, formą rozbitą na trzy fragmentu, przechowywane na osobnych kartridżach. Kartridże a pilota aż do zdalnej przebudowy osobowości Goal ma bez wątpienia Rufus… i już bodaj który typ komedii preferuje “Chaos jego osoba Deponia”.

Pomysł z wielokrotnymi osobowościami pannicy i kolejnym ugłaskiwaniem wszystkiej z nich – skoro każda jest oczywiście podła na Rufusa – widnieje świetny.

This entry was posted in Technology Transfer and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.