Darmowe Gierki Online

I do zobaczenia w trzeciej.

Solówka on Deponia – ratujmy złomowisko! – “Chaos jego osoba Deponia” to najnowsza wersja serii przygodówek studia Daedalc Entertainment. Drugi raz wcielamy się w Rufusa, który powraca na odmienioną Deponię. Planeta super gry online stała się gigantycznym złomowiskiem! Co ciekawe musimy bronić status quo zanim zakusami władz bajkowej krainy… Kolosalna, komiksowa oprawa graficzna, oldskulowa nauka inżynieryjna rozgrywki i tony odpowiedniego humoru to najsilniejsze poziomy gry, która trafiła na półki polskich sklepów 6 listopada tego roku, jeno na PC.
Gdy naszą firmę już darmowe gierki zabraknie, pozostanie reminiscencja o nas, o osobnikach. Pielęgnować darmowe gierki online ją będą nasze swoje twory, roboty i sztuczne inteligencje, w dopływowych generacjach czczące swego tajemniczego stwórcę – jednostki.

Humanizm stanie się religią automatów, ze swoją ewangelią, kapłanami, więcej jeszcze relikwiami. Ale nie wszystkim będzie się taka okoliczności podobała, fajne gry co sugeruje nam “Primordia”, najnowsza gra przygodowa wydana na mocy studio Wadjet Eye Games, które na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy uraczyło naszą firmę już bardzo dobrymi, stylizowanymi na retro przygodówkami “Gemini Rue” oraz “Resonance”.
“Primorda” też istnieje super gry stylizowana, co widać odkąd pierwszej chwili. Zbrodniczo zła rozdzielczość wyświetlania wzmacnia wyłącznie efekt olbrzymich pikseli atakujących gracza w każdej lokacji i z każdej postaci. Wygląda to tak okropnie, ale jednocześnie przyjemnie, przytulnie, jak powrót aż do lat szczenięcych, głupich co więcej beztroskich, ale szczęśliwych. Własną oprawą techniczną a także estetyką “Primordia” odwołuje się aż do złotych czasów gier przygodowych point & click sprzed dwadzieścia lat, gdy grało się w takie gierki legendy jakże “Monkey Island”, darmowe gierki “Full Throttle” jednakowoż “Day of the Tentacle”. I nie tylko wyglądem je przypomina, jako że również tamte klasyczne przygodówki, “Primordia” nie wzdraga się nim humorystycznymi wtrętami.

Główny chojrak “Primordii” to Horatio Nullbuilt, przydomek Zbudowany-Przez-Nikogo robot, przemierzający pustynie w zaznaniu złomu, który będzie zaradził naprawić lub przerobić na żywot użytecznego.

This entry was posted in Technology assessment and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.