Super Gry Online

Przy większej liczebności graczy po gierki zakończeniu rywalizacji przypomina rozpikselowany ser szwajcarski.

Jako że już mowa o trybach potyczki – jest ich nieco i wśród nich obnażą coś dla fajne gry siebie miłośnicy nieskrępowanego darmowe gry strzelania, taktycy, którzy lubią stawiać fortyfikacje i dodatkowo planować ataki, znajdzie się też coś dla miłośników zombie, jako że gra ma tryb spośród nieumarłymi. Tak, w tej grze też znajdziecie zombie.

Aż do dyspozycji graczy oddano 4 klasy – prostego żołnierza spośród bazooką lub działkiem maszynowym, snajpera z minami i karabinem wyborowym, inżyniera spośród kilofem, ładunkami wybuchowymi tudzież wiertłem do szybkiego kopania i gościa z plecakiem odrzutowym a karabinem mega gry maszynowym. Każda spośród nich odgrywa nieco odmienną rolę, przez co jednostka miary rozgrywki determinuje, jakich ludzi najwięcej biega po mapie. Jeśli w deathmatchu liczy się napór ognia i dominują w przed klasy wyposażone w silniejszą oręż palną, to przypadku, jakże należy bronić swą bazę oraz zniszczyć tę przeciwną nieodzowne są umiejętności inżyniera. Jest on wtedy na setki złota – może błyskawicznie ufortyfikować naszą bazę i prześlizgnąć się do wrogiej, by ładunkami wysadzić ją od środka. Wszyscy wojacy mają standardowo swoją rolę na polu okoliczności i ciężko coś utargować, gdy brakuje gry online w korpusie przykładowo kolesia z bazooką albo ładunkami. Każdy jest wymagany, a tryby rozgrywki determinują po prostu proporcje.

Broni nie ma zbyt wiele, ale zbalansowano je całkiem nieźle. Amunicji nie ma gierki za dużo, a zdrowie szybko ginie, jednak w podbramkowych pozycjach uratować możemy się z powodu zrzucanych z nieba power-upów. Map nie fajne gry wzdycha, a przecież konwencja zaproponowana przez twórców aż prosi się o wydawca i dodanie kolejnych – bojaźń pomyśleć ilu.

Żeby nie stało się tak różowo, trzeba wytknąć tej produkcji parę braków.

This entry was posted in synfuels and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.