Fajne Gry

Dosięgamy zadanie zlikwidowania Diany, pierwsze z agentek, która zdradziła markę. Sprawy jednak trochę się komplikują, Hitman pozostaje opiekunem wyjątkowej super gry online dziewczyny, a także we wszystko mieszają się równie inni zainteresowani wyjątkową niewiastą. Fabuła jest obfita w sporo wyrazistych bohaterów i należy całkiem nieźle. W żadnym wypadku nie wywołuje opadu imadło, ale jest przyjemnym tłem dla misji 47 i widnieje spójną historią. Nie zabrakło w niej podobnie czarnego humoru i odrobiny groteski.
Sama rozgrywka jest dopracowana pod o tyle o ile każdym względem. Pierwszym zaskoczeniem jest wybór poziomu trudności, takim sposobem wielu opcji nie widziałem od chwili dawna. Nie dość, że każdy będzie mógł dostroić grę do swoich kwalifikacje, to jeszcze każdy z nich jest dokładnie omówiony, co powinno mega gry być kanonem dla wszystkich produkcji.

Stwórcy “Hitmana” pamiętali super gry także co widnieje jednym z najważniejszych substratów skradanek – swoboda. Nie funkcjonuje jedyna słuszna droga aż do wykonania misji. Przykładem niech stanie się jedno z darmowe gry online zabójstw w Chinatown – posiadamy aż 12 możliwych aż do wykonania egzekucji! Dzięki temu nie tylko świetnie się bawimy na przestrzeni grania, ale także nic nie stoi na przeszkodzie, iżby ukończyć grę wielokrotnie, zbytnio każdym mega gry razem inaczej. Tobie, którzy chcą dostać wszystkie osiągnięcia nie mają wywierali innego wyboru. Brawa można wymienić się także autorom lokacji, które odwiedzamy. Poziomy są nader przemyślane i oferują góra możliwości taktycznych, głównie z przyczyny bogactwu dróg, którymi jesteśmy wstanie podążyć.
Niestety, na mniejszych poziomach trudności nic nie stoi nadarmowe gierki online przeszkodzi, aby utorować sobie drogę do celu brutalną siłą, tym chętniej, że 47 rozwija się za rozgrywki. Nasz bohater poprawniej posługuje się najlepsze gry bronią, staje się bardziej wytrzymały oprócz zwinny, dzięki czemu znamy bezproblemowo zlikwidować całą armię przeciwników, stosując z bogatego arsenału przewijającego się na skroś nasze ręce.

This entry was posted in synfuels and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.