Gry

fajne gryZaledwie kilka miesięcy minęło od momentu kiedy krakowskie studio Reality Pump ogłosiło, iż zajmuje się produkcją “Iron Sky: Invasion”, kosmicznego symulatora lotu na podstawie znanego filmu kinowego. To bardzo mało czasu, na sposób na proces produkcji szczęśliwości, tak mało, że można się było spodziewać czegoś wystarczająco prostego, by nie ogłosić ubogiego. Na dodatek owe produkcja licencyjna, a te zwykle przysługują bardzo słabo – oraz tutaj jeszcze gry darmowe podstawa zupełnie nie była zbyt solidna, wobec tego, że “Iron Sky” to kinematografia ciekawe, ale dość kiczowate i nie super gry najwyższych lotów. Zostały uzasadnione powody, by najeść się strachu o jakość gry. Pomyślnie te obawy okazały się gruntownie potrzebne…
Nasze szczęście, iż hitlerowcy z Księżyca nigdy nie wpadli na inicjatywa, by zastosować w swych komputerach układy scalone. Uciekli na Ciemną Stronę pod koniec II sprzeczki światowej i zbudowali w tej okolicy potężną IV Rzeszę, atoli aż jeszcze ich moce darmowe gry online obliczeniowe zależne są od lamp próżniowych – zaś to właśnie uratuje humanitarność w 2018 roku.

gry onlineZwykły ziemski telefon ma potężniejszy procesor niż wszystkie nazistowskie pecety na Księżycu razem interesujące… a i tak udało się im tam, w tym gry kosmosie, utworzyć potężną flotę latających spodków ponadto zeppelinów, która może postraszyć naszej planecie. Strach roztrząsnąć, co gry online by było, gdybyśmy nie wzięli nad nimi takiej przewagi technologicznej… natomiast to wszystko już potrafimy dzięki filmowej wersji “Iron Sky”. Teraz skończył się trwanie biernego oglądania – należy przystąpić do działania i własną ręką powstrzymać nazistów z Miesiąca!
Iron Sky: Invasion – naziści z kosmosu darmowe gry atakują Ziemian – “Iron Sky: Invasion” owo produkcja polskiego szkoła wyższa Reality Pump (wydana na skroś Topware Interactive) z mniemają o komputerach PC a także konsolach Xbox 360 plus PlayStation 3.

This entry was posted in Sustainability framework and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.