Gierki

Nietutejszy z “Natural Selection 2” nie egzystują zbyt oryginalni, widać w ich zamysłach bardzo wyraźne wpływy tyranidów z “Warhammera 40. 000” oraz dodatkowo oczywiście ksenomorfów ze słynnej serii filmów, gier i dodatkowo komiksów “Alien”. Ale mimo pewnej “odtwórczości” i formalnie gra się nimi awangardowo i ciekawiej niż wszystkimi tymi gry online standardowymi żołnierzami ze setka innych sieciowych strzelanek. I owszem dopiero wtedy, gdy aktualnie nauczymy się najlepsze gry biegać po ścianach w dodatku sufitach.
Marines mają lecz jedną klasę postaci – nagminnego żołnierza. Może on lecz spełniać różne role, w porównaniu posiadanego wyposażenia i trzyma. Zwykle ma tylko kolano i karabin szturmowy, wpierw całkiem skuteczne, ale w dalszym ciągu bezradne mega gry wobec bardziej zaawansowanych figury Obcych. Aby sobie z nimi poradzić, potrzebne egzystują strzelby, miotacze ognia, gry granatniki plus plecaki rakietowe i najpotężniejsze w arsenale marines pancerze wspomagane, bądź mocarne egzoszkielety obwieszone bronią. Boją się ich jakikolwiek Obcy… no, prawie wszystek.

Wśród kosmicznej menażerii nie posiada bowiem żadnego wszechstronnego żołnierza. Obojętnie jaki Obcy zaczyna jako skulk, hoży, skaczący po darmowe gry ścianach dziwoląg, który walczy w zwarciu mocarnymi zębiskami. Skulka można wyewoluować w cztery bardziej zaawansowane formy autopsji – nieruchawego, ale mogącego wypluć kwasem z dystansu gorge’a; latającego lerka; znikającego fade’a, okaziciela olbrzymich, morderczych pazurów, także wreszcie w najstraszniejszego onosa, znacznego “słonia” z kostnym pancerzem i rogami.
Żaden z graczy po stronie internetowej Obcych w nic natomiast nie wyewoluuje, ani podobnie żaden z super gry online marines nie kupi sobie innej broni, pod warunkiem, iż najpierw ich dowódca nie uformuje odpowiednich darmowe gierki technologii. “Natural Selection 2” wydaje się wyjątkowe, gdyż ma asymetryczne otoczenie konfliktu, ale naprawdę specyficznego charakteru grze nadaje przed chwilą instytucja dowódcy. To statua, która gra w zgoła inną grę niż pozostali. Zwykli gracze widzą prawdziwości normalnie, z perspektywy pierwszej osoby, bez różnicy azali strzelają z karabinów, ewentualnie przeciwników zagryzają.

This entry was posted in gasification and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.