Gry Online

Cieszę się tym chętniej, że to rzetelny nazwa rodowa, który stawia na ówczesne świat obiektywny i precyzję w operowani bronią, jak i również nie wodotryski w kreacyj bajecznej darmowe gierki online grafy (no przyjacielska – grafika też jest istotna, ale jak jakaś zabawa ma zacny gameplay, zwracam na nią niższą uwagę). Jeśli któryś dzisiejszy tytuł choć w niewielkim stopniu pokazuje najlepsze gry “jak to w przeszłości się prano po gębach”, to jest to właśnie ostre zaś krwawe Chivalry Medieval Warfare.

Gra zalicza się do gatunku MMO, ale bezwarunkowo można też grać spośród botami. Na starcie do wyboru mamy dwie frakcje: Rycerzy Agathii a Zakon Masonów, a całokształt spaja dość prowizoryczna fabułka, będąca ano całkowicie pomijalna. Warto zagarnąć za to z kilkoma misjami treningowymi, w których nauczymy się smagać mieczem, rzucać toporami oraz blokować, co akurat jest tu bardzo istotne. Samouczki poprowadzono klasycznie: szkolą nas rycerze, mistrzowie w wiedzy technikach i choć widnieje trochę – nomen wróżba – topornie, warto przelecieć wszystkie, żeby potem w ciągu szybko nie gryźć ziemi.

Prawidłowa zabawa może przebiegać w pierwszy z pięciu trybów, ale ewidentnie najciekawszy jest Team Objective, a więc ten, w którym jesteśmy zobligowani razem ze swoją służbą wykonywać kolejne zadania, względnie nie dopuścić, by zakończyła je drużyna konkurentów. Być może to być eskorta indywidualnego wozu z najlepsze gry trupami, którymi następnie należy zatruć studnię; wyrzynanie w pień wieśniaków pobliskiej wioski, gierki online chryja bram taranem, zamordowanie królewskiej krwi i tego typu średniowieczne rozrywki. Wszystkie misje składają się zawżdy z kliku zadań natomiast trzeba przyznać, że są one świetnie przemyślane tudzież rewelacyjnie pasują do realiów wieków prostych.

Po mapach w Chivalry Medieval Warfare prawdopodobnie jednocześnie śmigać nawet 64 graczy, zaś każdy z nich typuje najpierw starcia jedną spośród 4 dostępnych klas (ciężkozbrojny rycerz, piechur w lekkiej zbroi, halabardnik, łucznik) i uzbrojenie. Te ostanie stało się podzielone na broń główną, dwie dodatkowe oraz miotaną, której zasoby należy uzupełniać nuże na polu walki. Wszelkiego rodzaju oręża jest całkiem multum, a każde narzędzie mordu stało się opisane statystykami dotyczącymi prężności, zasięgu i prędkości zadawania ciosów. Na dodatek bronie z czasem odchodzimy, co też jest niezwykle fajnym patentem. Jeśli znakomitość preferuje wydajniejszą obronę super gry online owo może skorzystać z tarczy. Amunicja i jego zróżnicowanie owo największy atut gry. W całości inaczej walczy się sążnistą halabardą, łukiem, toporem, kuszą czy mieczem. Bronie do starać w zwarciu przystają na wyprowadzanie trzech ciosów (pchnięcie, cięcie w darmowe gry pułapie i zamaszysty szlag od chwili darmowe gry online góry do dołu), co ponadto przekłada się na siłę, czas i efektywność uderzeń. Nibyś miał się czepiać owe powiedziałbym, że w grze zabrakło konnych, którzy przecież w takich bitwach stanowili przytomną siłę, ale cóż, wszystkiego mieć nie można (cała nadzieja w przypuszczalnych dodatkach).

This entry was posted in combustion and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.