zespoły weselne

Zespół muzyczny FARAD to grupa profesjonalistów.

Dzięki muzycznemu wykształceniu i wieloletniemu doświadczeniu w biznesie weselnej i dancingowej jesteśmy bezkonkurencyjni. Gramy do samego białego rana bez żadnych limitów, co do czasu trwania mojej usługi. Bawimy taktownie, ze smakiem i zawsze na wesoło.

W osobistych szeregach mamy między innymi fantastycznego Wodzireja, który potrafi rozruszać każdą imprezę.

Gramy od posiłku do posiłku, czyli przykładowo. 2,pięć godzimy Nieustannie. Przerwy trwają maksymalnie do 15 min a potem dalej zabawa.

Utwory w każdej chwili dobieramy do teraz panującego nastroju na parkiecie. Jeżeli goście weseli pragną bawić się przy muzyce disco polo to gramy disco polo, jeżeli mają życzenie usłyszeć tango to gramy tango. Jesteśmy szeroką grupa muzyków, dlatego gramy prawie wszystko. W swoim repertuarze mamy utwory takich autorów jak Krzysztof Krawczyk, Anna Jantar, Czerwone gitary, Skaldowie, Bonny M, ABBA, Drupi, i wielu innych.

Prowadzimy także jak na prawdziwą orkiestrę weselną przystało zabawy za stołami w rytm tang, walczyków i polek. Biesiada za stołami przy akordeonach to sama rozkosz i my to państwu zapewnimy.

Posiadamy rozbudowane nagłośnienie sceniczne jak i perfekcyjne efekty świetlne, które stworzą fantastyczną paletę barw na Waszym przyjęciu weselnym.

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.