Zabawki sensoryczne

 

Zabawki sensoryczne dają dziecku możliwość poznawania różnorakich kształtów, faktur, dźwięków. Maluch obserwuje zabawkę, obraca ją w rączkach, zabawka ląduje w jego ciekawskiej buzi, którą również poznaje otaczający świat. Mądra zabawka edukuje, prowokuje bodźce, które stymulują rozwój niemowlęcia.
Dobrze wytwarzane zabawki pluszowe zapewniają malcowi towarzystwo na długie lata. Pluszaki, jeżeli dobrze dobrane, umieją przeistoczyć się w przyjaciół dziecka, z którymi trudno się rozstać, którzy budzą wspomnienia po latach.

 

Zabawki sensoryczne dają dziecku możliwość poznawania różnych kształtów, faktur, dźwięków. Maluch obserwuje zabawkę, obraca ją w rączkach, zabawka ląduje w jego ciekawskiej buzi, którą również poznaje otaczający świat. Mądra zabawka edukuje, prowokuje bodźce, które stymulują postęp niemowlęcia. Dobrze tworzone zabawki pluszowe zapewniają malcowi towarzystwo na długie lata. Pluszaki, jeżeli dobrze wyselekcjonowane, potrafią przeistoczyć się w przyjaciół dziecka, z którymi trudno się rozstać, którzy budzą wspomnienia po latach.

 

 

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.