Wirtualne wycieczki

Wirtualna wycieczka jest kompletny 360-stopniowy widok przestrzeni. Użytkownik może poczuć się jakby stał, a następnie może kontrolować osobiste ruchy w tym obszarze. Mogą patrzeć ponad nimi, na podłodze pod nimi i wokół. Konsumenci mają również sposobność powiększania i pomniejszania, dając im sposobność skupić się na obszarach zainteresowań. Prawie każdy wirtualny spacer składa się zazwyczaj z paru obrazków, które są “szyte” wraz

Gdzie są używane?
Jednym z najbardziej znanych aplikacji, wirtualne wycieczki jest poprzez agentów nieruchomości. Te wirtualne wycieczki wydają się być małą skalę, a niskiej jakości, a cena jest największy problem.

Wysokiej rozdzielczości, wirtualne wycieczki, które można oglądać na zypełnym ekranie są najlepszym rozwiązaniem dla każdej organizacji, dla których ważna jest jakość. Grupy hotelowej będą używać wirtualnych wycieczek, żeby przedstawić potencjalnym nabywcom jakość pokoi. Inne przykłady potencjalnych klientów wirtualnej wycieczki obejmują centra konferencyjne, muzea, szpitale, producenci samochodów, kluby, uczelnie, architektów i deweloperów domów i mieszkań – wszelkie z nich skorzystać przez pokazano własne miejsce na jego .

Jakie dodatkowe funkcje mogą mieć wirtualną wycieczkę?
Możesz użyć wirtualnej wycieczki na kilka różnych możliwości na indywidualnej stronie, w współzależności jak chcesz je wyświetlić. Wirtualne wycieczki mogą być połączone z floorplan, dzięki czemu użytkownicy mogą czuć się zorientowane i wyselekcjonować jak i gdzie do poruszania się w przestrzeni. Jest to zwłaszcza przydatne dla architektów i deweloperów. Rewolucja Eye stworzyli przykładem tego typu bar Edison i salon.

Google Maps interfejs umożliwia użytkownikom zobaczyć wirtualne wycieczki, które są geograficznie wykasowane z siebie – wielu wirtualne wycieczki mogą być połączone poprzez mapę. Britannia Vista oferuje wyśmienity przykład tego rodzaju realizacji.

Wiele wirtualnych dostawców wycieczki będzie także możliwość integracji hotspotów – specjalne adresy www w wirtualną podróż. Możesz dosłownie włączyć skrypt audio, ścieżkę dźwiękową albo wideo nawet w wirtualną podróż.

Porozmawiaj z wirtualnych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) trasę o projekcie, a oni będą w stanie zaproponować interfejsy, które mogą być odpowiednie dla Ciebie.

Co jest pozytywną cechą w wirtualną eskapadę na indywidualnej stronie?
Wirtualna wycieczka które są istotne dla widza ma możliwość pomóc zarówno tworzenia marki i sprzedaży produktu. Tak więc w wypadku architekta witryny www, gdzie część ich portfela jest dostępny do koncertował, widz jest w stanie sprawdzić jakość architekta pracy, wybrać, w których chcieliby koncentrować się na (a nie, uzależniony jest od ” prawo “klatki są przewidziane), a następnie powiększyć i ujrzeć drobne detale. To daje spółce przewagę nad konkurentami jako ewentualnych kontrahentów dostać lepszy wgląd w produkt w spisie produktów/usług.

Jak mam wyselekcjonować wirtualnego operatora trasy?
Dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele sposobów wyboru tam. Nie dobra wiadomość jest taka, że istnieją pewne bardzo słabe dostawców zbyt. Najlepiej jest dokonać krótkiej wirtualnych dostawców wycieczki, a następnie bardzo dokładne przejrzenie ich portfeli. Spójrz na “niedociągnięcia szycie” – miejscach, gdzie fotografie, które składają się na trasy nie są właściwie. Look dla jasności – są linie czysty i ostry, albo rozmyty, niewyraźny pixellated albo? Czy widzisz dziwne kolory, które nie wyglądają “prawo”, priorytetowo na krawędziach obiektów w wycieczki. Sprawdź, czy nadmiernej ekspozycji – dzięki czemu można spostrzec poprzez okno, czy wszelkie są białe i mgliste? Można rozejrzeć się o 360 stopni, lub sufitów i podłóg zablokowany?

Jeżeli szukasz profesjonalną zwiedzanie wirtualne, niezbędne jest, że dostawcy są dobrzy fotografowie. O ile są biedni fotografów, nic nie sprawi, że wirtualny spacer wygląda tak dobrze, jak powinien.

Tak zatem, przechodząc poprzez osobiste portfolio, żeby upewnić się, że jesteś zadowolony z jakości ich wirtualne wycieczki i że mam doskonały zasięg kontrahentów i doświadczenie jest niezbędne dla sukcesu projektu wirtualnej wycieczki.

Czy to jest drogie?
To zależy od rodzaju projektu, że jesteś uruchomienie. Dyskusja do dostawców masz finalistów, opisać swój projekt tak z dużą dokładnością, jak to można możliwe i poproś o wycenę. ‘Menu’ cen (gdzie można ujrzeć koszt wirtualny spacer, a nie całkowity koszt na 10 wirtualnych wycieczek) jest w wielu sytuacjach użyteczne, ponieważ umożliwia na tyle podobnych.

Powinno się pamiętać, że stare przysłowie cały czas obowiązuje – jeżeli już dokonujesz płatności orzeszki ziemne, otrzymasz małpy! Dobre wirtualnych dostawców wycieczki będzie inwestowanie w nowy sprzęt, warsztaty i oprogramowania na bieżąco. Będą one też być ekspertem w retuszu i mogą obsługiwać osobiste umiejętności, by zagwarantować Państwu wycieczki wygląda tak dobrze jak jedynie mogą. Inwestycja ta oznacza, że masz najlepsze wyniki końca, a jak masz zamysł z tym żyć na osobistej witrynie internetowej – prawdopodobnie na wiele lat – chcesz upewnić się, że wirtualne wycieczki są idealne. Jeżeli już jesteś dokładnie sprecyzowane propozycje, które wydaje się dobre, żeby było prawdziwe, ponownie, spojrzeć uważnie na portfolio i oceny jakości ponownie.

Jak ją znaleźć na mojej stronie?
Wirtualny dostawca trasy zapewni Ludzie pliki, które mogą być przesłane do witryny, albo mogą być przechowywane na wirtualnym hostingu dostawcy tournee. Będą one w stanie współpracować z projektantem stron www w celu zapewnienia sprawnego dostarczania i upload wirtualne wycieczki.

Istnieje kilka wtyczek, przez które wszyscy ludzie mogą zobaczyć wirtualne wycieczki (np. Flash, QuickTime, Java, Shockwave i OpenGL). Wysokiej penetracji Flash (97% w krajach rozwiniętych) dąży do niej główne wyboru, jednakże dostawcy będą w stanie dyskutować o najlepszych opcji z tobą.

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.