Sprzedaż przyczep kempingowych

Przyczepa kempingowa to pojazd kołowy, bez swojego silnika, ciągnięty poprzez inny pojazd, w bardzo wielu przypadkach samochód, ciągnik drogowy z przeznaczeniem do aktywnego wypoczynku i rekreacji. Przyczepy kempingowe wyposażone są w wielu sytuacjach w miejsce do spania, łazienkę oraz kuchenkę. W Polsce pierwszym producentem przyczep kempingowych jest przedsiębiorstwo Niewiadów.

Kamper (ang. camper) to autonomiczny samochód kempingowy, zapewniający pasażerom miejsca do spania i odpoczynku. Specjalna zabudowa zapewnia miejsce i sprzęt do przechowywania żywności i przygotowania posiłków oraz wydzieloną część sanitarną z ubikacją, umywalką i najczęściej prysznicem.

Firma rodzinna Nachtman sprzedaje przyczepy kempingowe i akcesoria caravaningowe wiodących marek, takich jak Fendt, Dethleffs, BPW. Funkcjonujemy na rynku od 30 lat i zajmujemy się też całościową obsługą przyczep i pojazdów kempingowych, między innymi serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym części i akcesoriów. Dokonujemy napraw powypadkowych samochodów campingowych. Świadczymy również usługi w zakresie przygotowania pojazdów do sezonu i stacjonowania w okresach przejściowych. Poza tym instalujemy urządzenia manewrowe, klimatyzacje, systemy ogrzewania postojowego i kabiny prysznicowe.

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.