Samochody kempingowe

Przyczepa kempingowa jest to pojazd kołowy, bez swojego silnika, ciągnięty przez inny pojazd, w dużej liczbie przypadków samochód, ciągnik drogowy z przeznaczeniem do mieszkania i rekreacji. Przyczepy kempingowe wyposażone są przeważnie w miejsce do spania, łazienkę i kuchenkę. W Polsce pierwszym producentem przyczep kempingowych jest firma Niewiadów.

Kamper (ang. camper) to autonomiczny samochód kempingowy, zapewniający pasażerom miejsca do spania i odpoczynku. Specjalna zabudowa zapewnia miejsce i sprzęt do przechowywania żywności i przygotowania posiłków oraz wydzieloną część sanitarną z ubikacją, umywalką i najczęściej prysznicem.

Autoryzowana Stacja Obsługi Nachtman sprzedaje przyczepy i samochody kempingowe wiodących marek, takich jak Fendt, Dethleffs, BPW. Funkcjonujemy na rynku od lat osiemdziesiątych i zajmujemy się też całościową obsługą przyczep i pojazdów specjalnych, m.in. serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym części i akcesoriów. Przeprowadzamy naprawy powypadkowe samochodów campingowych. Świadczymy też usługi w zakresie przygotowania pojazdów do sezonu i przechowania w okresach zimowych. Dodatkowo instalujemy urządzenia manewrowe, okna dachowe, systemy ogrzewania postojowego i kabiny prysznicowe.

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.