Posmakuj wakacji w RENNie

Specjalnie dla tanecznych hobbystów pozostających we Wrocławiu na wakacje, albo ich część, szkoła tańca RENN przygotowała specjalny program tanecznych zajęć wakacyjnych – Letnie kursy taneczne. Kursy będą odbywać się w różnych grupach. Podział ze względu na tematykę (technikę tańca) oraz dodatkowo ze względu na poziom wyspecjalizowania.

Posiadamy nadzieję, że dzięki temu programowi ułatwimy korzystanie z zajęć tanecznych dostosowanych do waszych spersonalizowanych planów wakacyjnych przez:

  • prawie każdy zakupiony karnet (6,12,18,24 zajęciowy) wystawiany jest z datą ważności do 31.08.2012!!!
  • na jednym karnecie korzystasz z zajęć różnorakich tematycznie – nie jesteś przywiązany do danych zajęć, lecz możesz korzystać ze wszystkich propozycji, jakie opracowaliśmy.
  • na jednym karnecie korzystasz z zajęć o różnej długości (1x40min albo 2x40min) – czyli kupujesz pulę czasu, która jest Ci odliczana z karnetu!
  • zawsze możesz zajęcia przerwać i ponownie powrócić po urlopie bez obawy, że nie będziesz na poziomie danej grupy, gdyż zajęcia będą prowadzone w systemie tematycznych warsztatów.
właściwie każdy zakupiony karnet (6,12,18,24 zajęciowy) wystawiany jest z datą ważności do 31.08.2012!!!
na jednym karnecie korzystasz z zajęć różnych tematycznie – nie jesteś przywiązany do danych zajęć, lecz możesz korzystać ze wszystkich propozycji, jakie zrealizowaliśmy.
na jednym karnecie korzystasz z zajęć o różnej długości (1x40min lub 2x40min) – czyli kupujesz pulę czasu, która jest Ci odliczana z karnetu!
w każdym momencie możesz zajęcia przerwać i ponownie powrócić po urlopie bez obawy, że nie będziesz na poziomie danej grupy, gdyż zajęcia będą organizowane w systemie tematycznych warsztatów.

 

Wiecej najmniejszych elementów na temat letnich warsztatów tanecznych znajdzisz na witrynie www www.taniec.renn.pl

 

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.