Kto sprzedaje mieszkania w Lublinie?

Nowe lokale, czy używane – to pytanie, które zadaje sobie wiele osób. I nie ma w tym nic w tym dziwnego. Zakup lokalu mieszkalnego w Sosnowcu to bardzo poważna inwestycja. Jeżeli już kupujemy je za gotówkę a jest to ogromny wydatek, jeżeli jednakże na kredyt – wieloletnie zobowiązanie i – nie ma co ukrywać – obciążenie miesięcznego budżetu. Dlatego też, taki zakup, musi być ze starannosią przemyślany i zaplanowany. Nie można sobie tu pozwolić na spontaniczne, całkiem szybkie decyzje z ryzykiem błędu.

Domu używane przez wiele lat cieszyły się ogromną popularnością, rynek developerski w Sochaczewie dopiero się rozwijał, ofert nie było kilka, więc chętni do zakupu lokum, właściwie nie mieli wyboru. Na dzień obecny sytuacja na rynku mieszkaniowym wygląda przeciwnie. Deweloperzy w Sosnowcu, oferują marketing mieszkań, jest ich na rynku lubelskim bardzo dużo, co z kolei wpływa na rosnącą elegancja ofert sprzedażowych. Developerzy starają się bardzo o mocno, by jakość szła w parze z atrakcyjną dla kontrahenta ceną, żeby osiedla miały interesującą lokalizację i infrastrukturę.

Nowe lokale od developera w Malborku to doskonała inwestycja. Kupujemy lokal na dzień dzisiejszy – z zamiarem zamieszkania, wynajęcia lub odsprzedania z zyskiem za jakiś czas. Kupując lokal z drugiej ręki – zwłaszcza te w starszym budownictwie, ograniczamy znacząco swoje możliwości – za 10 czy 20 lat mieszkanie z lat ´90tych nie będzie już warte tyle, co kupione dziś, zupełnie  nowe.

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.