Karcher serwis

W ubiegłym roku firma rodzinna Kärcher może pochwalić się znacznym wzrostem sprzedaży oraz powiększeniem udziału w europejskim rynku maszyn i środków czyszczących. Pomimo ogólnoświatowego kryzysu Karcher zwiększył liczbę zatrudnionych. Korporacja zanotowała najwyższą sprzedaż oraz najwyższe obroty w swojej 75-letniej historii, a dodatkoweo jak co roku wprowadziła na rynek nowe urządzenia i zarejestrowała nowe patenty.

Autoryzowany dealer Karcher – spółka ASC-PRO oferuje: myjki wysokociśnieniowe, maszyny sprzątające, odkurzacze piorące, szorowarki, zamiatarki i wiele innych cenionych produktów firmy Karcher. Karchery cieszą się powszechnym szacunkiem klientów, co od kilku dekad pokazuje liczba korzystających z tych maszyn profesjonalnych przedsiębiorstw sprzątających, jak i detalicznych odbiorców.

Wyposażenie jesteśmy w niezbędne umiejętności, które gromadziliśmy przez ponad 10 pracy. Sprawny merytorycznie personel naszej firmy, służy Państwu radą w całym obszarze naszej działalności. Nasz serwis świadczy dodatkowo sprzedaż części zamiennych. Operujemy w szczególności na terenie takich miast jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Lublin.

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.