Karcher Poznań

W roku 2010 firma rodzinna Kärcher może pochwalić się znacznym wzrostem sprzedaży oraz zwiększeniem udziału w globalnym rynku maszyn i środków czyszczących. Pomimo szalejącego na świecie kryzysu Karcher zwiększył liczbę zatrudnionych. Korporacja odnotowała najwyższą sprzedaż oraz najwyższe zyski w swojej blisko 80-letniej historii, a dodatkoweo jak co roku wprowadziła na rynek nowe maszyny i zarejestrowała nowe patenty.

Autoryzowany dealer Karcher – spółka ASC-PRO oferuje: myjki wysokociśnieniowe, maszyny sprzątające, odkurzacze przemysłowe, polerki, zamiatarki i wiele innych cenionych produktów firmy Karcher. Karchery cieszą się powszechnym szacunkiem klientów, co od dawna dowodzone jest przez liczbę korzystających z tych urządzeń firm zajmujących się czyszczeniem, jak i indywidualnych odbiorców.

Wyposażenie jesteśmy w niezbędne umiejętności, które gromadziliśmy przez ponad 10 pracy. Sprawny merytorycznie skład personalny naszej firmy, służy Państwu pomocą w całym obszarze naszej działalności. Nasz autoryzowany serwis oferuje także naprawy gwarancyjne. Działamy między innymi w okolicy takich miast jak Warszawa, Poznań, Gdańsk, Łódź.

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.