Jak stworzyć dobre CV?

Napisanie profesjonalnego CV nie jest prostym misją. Jednak z pomocą przychodzi nam Globalną sieć Internet i kilkanaście rożnych stron opisujących to, w jaki sposób pisać skuteczne dokumenty aplikacyjne. Jest jeszcze druga grupa stron internetowych, która udostępnia różnego stylu aplikacje, dzięki którym możemy wyprodukować gotowe CV w ciągu zaledwie paru minut.

Zapewne wielu ludzi zadaje sobie pytanie w jaki sposób działają takie programy. Postaram się omówić to przykładowozie serwisu CVkreator.eu. Serwis umożliwia wygenerowanie gotowego CV w zaledwie 5-10 minut. Użytkownik przechodzi do kreatora i uzupełnia formularz CV składający się z 4 kroków.

W pierwszym z nich wpisujemy osobiste informacje osobowe takie jak Imię i nazwisko, datę urodzenia, dane adresowe oraz dodatkowo wszystkie informacje kontaktowe: numer telefonu , a oprócz tego adres E-mail. W dalszym kroku w poszczególnych formularzach wpisujemy przebyte szkoły w kolejności odwrotnie chronologicznie, czyli najpierw szkoły które ukończyliśmy niedawno, a na samym końcu szkoły, które ukończyliśmy najdawniej. Oprócz tego wpisujemy wszelkie najistotniejsze prace jakie tworzyliśmy, również w kolejności odwrotnie chronologicznie. Trzeci krok kreatora CV to wpisanie w formularzu CV naszych kwalifikacji, znajomości języków, przebytych szkoleń, cech charakteru i hobby. Na koniec dodajemy zdjęcie i finalizujemy pracę kreatora. Gotowe CV otrzymujemy na adres e-mail podany w pierwszym kroku.

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.