Implanty Szczecin

Zakres leczenia w Prywatnej Praktyce Stomatologicznej M-DENTAL w Szczecinie

1.Implanty stomatologiczne

Leczenie implantologiczne, które Państwu oferujemy opieramy na profesjonalnych systemach uznanych i używanych nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Należą do nich Nobel- Biocare, Alpha Bio, Mis i Osteoplant.

2.Stomatologia estetyczna

Nasza wiedza z zakresu stomatologii estetycznej obejmuje zarówno estetyczną odbudowę zębów za pomocą najnowocześniejszych materiałów kompozytowych i kompomerowych jak i za pomocą koron pełnoceramicznych i licówek nazębnych.

3.Protetyka

W trosce o naszych pacjentów oferujemy wszelkie możliwe rozwiązania protetyczne. Należą do nich: mosty, korony i wszelkiego typu protezy zarówno w oparciu o implanty stomatologiczne jak również zęby własne. Robimy: korony pełnoceramiczne, korony porcelanowe, licówki, mosty, protezy szkieletowe na zatrzaskach, zasuwach i ryglach (protezy bezklamrowe), protezy overdenture i protezy oparte na koronach teleskopowych.

4.Odbudowa kości

W przypadku kiedy nie ma wystarczającej ilości kości ażeby bezpiecznie umieścić implant, lekarz stomatolog wykonuje zabieg odbudowy kostnej. Pozwala to na przywrócenie prawidłowej antomii kości.

5.Tomografia komputerowa

Profesjonalna diagnostyka za pomocą Tomografii Komputerowej jest kluczem do sukcesu udanego zabiegu implantacji.

W tym zakresie współpracujemy z Zakładem Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej Pomorskiej Akademii Medycznej w SPSK 1 ul. Unii Lubelskiej 1, który dysponuje jednym z najnowocześniejszych w Polsce, 64-rzędowym, tomografem komputerowym dającym w pełni profesjonalną jakość uzyskiwanych obrazów i pomiarów.

6.Chirurgia stomatologiczna

Wykonujemy wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Usuwamy zęby mądrości i zęby zatrzymane.

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.