Familo to więcej niż zakupy

Familo to przykład korporacji z wizją wytworzania komplementarnego, a zarazem prostego i skutecznego kodu premiowego dla grup zakupowych. Dostrzegliśmy, iż mimo funkcjonowania na rynku wielu podobnych projektów handlowych, właściwie każdy z nich zawiera cechy, które można w ogromnym stopniu ulepszyć lub wręcz zupełnie skonwertować w celu poprawienia efektywności biznesu. Osoby, które zaangażowały się w zbudowanie naszego skryptu premiowego jako wspólnicy familo pochodzą z rożnych branż, co umożliwia Firmie skorzystać na bieżąco z wielu dziedzin wiedzy biznesowej koniecznych dla funkcjonalnego wdrażania i rozwoju projektu.

Najważniejszą jednakże częścią familo są osoby, które na spotkaniach i w globalnej sieci Internet, niestrudzenie przez 24 godziny na dobę, dzielą się naszym pomysłem z innymi i zaszczepiają w nich motywację do czynnego uczestniczenia w programie, który powstał wszak tak ostatnimi czasy.

Przy realizacji projektu familo konieczne jest zarządzanie jego innowacyjnością, dbanie aby był on twórczy i maksymalnie efektywny, w zakresie od opracowania detali planu marketingu, po przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla osób ,na froncie”, które rekomendują i przekazują prezentacje.

To oni są w naszej spółce najistotniejszym ogniwem i to głównie dzięki nim projekt familo ma możliwość zostać wdrożony i rozwinięty z sukcesem. Dlatego też już niedługo zostanie wyłoniona ,Rada Liderów”, która stanowić będzie dla Zarządu familo swoistą Radę Nadzorczą. W ten sposób chcemy a przy tym pozyskać do projektu grupę najbardziej przedsiębiorczych osób.

 

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.