Dlaczego biustonosz sportowy to konieczność ?

W trakcie każdej aktywności sportowej piersi narażone są na różnego rodzaju drgania i przeciążenia. W zależności od uprawianej dyscypliny,  piersi poruszają się w górę i w dół z różną intensywnością i częstotliwością. Niestety, piersi to nie mięśnie które można wyćwiczyć, poprawiając ich sprężystość. Raz rozciągnięta tkanka łączna nie powraca do własnego stanu pierwotnego.

 

Specjalistyczny biustonosz sportowy ogranicza ruchy biustu o 74 % podczas gdy zwyczajny biustonosz wyłącznie o 38 % Biustonosz sportowy chroni i podtrzymuje piersi – przyczynia się do zachowania sprężystości tkanki łącznej ! Biustonosze sportowe marki Anita charakteryzuje wysoka jakość i funkcjonalność.

 

Aktywność sportowa pomaga nam w zdobywaniu nowej energii, ciało nabiera jędrności i sprężystości. A co w tym okresie czasu się dzieje z naszym biustem ? W trakcie aktywności sportowej biust jet narażony na duży ruch,przeciążenia . Rozciąga się tkanka łączna na skutek czego biust traci własną elastyczność , zmienia kształt. Zmiany te są nieodwracalne. Jak temu zapobiec ? Odpowiedź na stronie biustonosze-sportowe.pl

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.