Balneum Optiderm emulsja do ciała

BALNEUM OPTIDERM – Gdy Twoja skóra w dużej liczbie przypadków ulega podrażnieniom, a przy tym swędzi, piecze i jet bardzo sucha

Działanie:
Codzienna pielęgnacja z zastosowaniem Emulsji do Ciała Balneum Optiderm pomaga zapobiegać dolegliwościom skóry suchej, swędzącej np. skłonnej do uczuleń.

Formuła Emulsji do Ciała Balneum Optiderm została zrobiona tak, by łagodzić kłopoty suchej, swędzącej skóry , a dodatkowo odtwarzać jej naturalną barierę, zapobiegając dalszemu wysychaniu.

Dolegliwości skóry suchej i podrażnionej odznaczają się niedoborem wody i lipidów, co skutkuje upośledzonym funkcjonowaniem bariery skórnej. Przeważnie występuje także dyskomfort i swędzenie. Emulsja do ciała Balneum Optiderm zawiera specjalną kombinację składników, które łagodzą kłopoty skóry suchej, swędzącej i atopowej oraz zapobiegają jej dalszemu wysychaniu.

Aktywnym składnikiem nawilżającym jest mocznik, substancja, która fizjologicznie występuje w skórze. W przypadku, gdy skóra jest sucha, ilość zawartego w niej mocznika zmniejsza się. Mocznik zamieszczony w Emulsji do Ciała Balneum Optiderm nawadnia skórę podnosząc poziom jej nawilżenia. Jednakże miejscowy środek przeciwświądowy Laureth-6.pięć, pomaga aktywnie zwalczać odczucie swędzenia, przynosząc ulgę suchej i podrażnionej skórze.

Dzięki regularnemu stosowaniu Emulsji do Ciała Balneum Optiderm skóra pozostaje odprężona, bardziej miękka i gładka.

 

Z dużą dokładnością opracowana emulsja rodzaju “olej w wodzie” łatwo się wchłania i jest przyjemna w użyciu. Produkt opracowany przez ekspertów korporacji Almirall Hermal w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Emulsję do ciała Balneum Optiderm można stosować do codziennej pielęgnacji w sytuacji dolegliwości skóry suchej związanej z chorobami skórnymi takimi jak przykładowo. neurodermit (wyprysk atopowy) czy łuszczyca.

Emulsja do ciała Balneum Optiderm:
– nawilża skórę zwiększając poziom jej nawilżenia;
– łagodzi uczucie suchości i swędzenia; natłuszcza skórę;
– chroni naturalną barierę skóry;
– powoduje, że skóra jest gładsza i bardziej miękka;
– nie zawiera środków zapachowych ani barwników.

 

This entry was posted in BIOSSAM and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.