Gierki

Można było próbować o trochę bardziej poparte wyposażenie i nieco w wyższym stopniu zaawansowaną darmowe gry online fizykę gry – dysponuje ona c prawda bardzo niskie wymagania sprzętowe. Okej, a nuż dzięki temu więcej ludzi może się bawić, tymczasem chyba każdy gracz parający się strzelaniem w mutli ma komputer, który nie mega gry tylko i wyłącznie podoła Ace of Spades, jednak będzie miał także zupełny zapas mocy. Kto zna, być może kiedyś mapa fizyki będzie nieco z większym natężeniem zaawansowane, a w ręce klockowych żołnierzy wpadnie odmienna porcja wyposażenia.

Mimo paru niedoróbek i niezrealizowanych scenariuszów Ace of Spades owe gra, która ma energia. Przynosi tyle frajdy, co wszystka inna dobra strzelanka sieciowa, a dodatkowo nie wymaga ani superkomputera, fajne gry a nie jest przesadnie oporna. Przy cenie na sikacie 8 euro to wyrób godna polecenia. Nawet, gdyby na widok Minecrafta wydaje się Ci niedobrze. Szczególnie, jeśli jarają Cię Call of Duty azaliż Battlefield.

W League of Legends nie udało mnie się wkręcić mimo kilku prób i widzę zapewne dwie przyczyny tego argumentu. Po pierwsze, być może próbowałem za późno. Ledwie tak nagle wskoczyć gry aż do wielkiej, zorganizowanej społeczności rozgrywającej konkursy, i gdzieś z boku pytać się reguł. Po drugie, nie papla do mnie kolorowa obwódka gry, zabawne postacie na domiar tego fakt, że nie zdołam się zdecydować instynktownie na żadną z nich, bo nie wiem co znają.

Guardians of Middle-earth w tym momencie na starcie niweluje oba racji. Dla konsolowców (X360 na domiar tego PS3) to pierwsze naglące fajne gry (nie licząc Awesomenauts) darmowe gierki zebranie z gatunkiem MOBA, stąd większość graczy uczy się innej specyficznej konwencji razem ze mną. Jest więcej mroku, a bohaterowie umożliwiają doskonale znani, z góry więc wiadomo, że Legolas stanie się siał strzały z dystansu, Gollum owo siepacz z pierwszego o kwocie, a Gandalf ciska zaklęciami.

This entry was posted in biomass and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.