Super Gry Online

Szczęśliwym trafem nie ma już dziwacznych puzzli, takowych jak “zagadka kolejowa” spośród pierwszej części, są wszelako przezabawne elementy “akcji”, np. batalii dziobaków, tak pocieszne, iż można się autentycznie popłakać ze śmiechu. W ogólności wydaje mi się zjawisko, że ta typowo “przygodówkowa” część gry została darmowe gierki ulepszona zaś poprawiona oraz nieco w wyższym stopniu zróżnicowana, dzięki czemu nie dysponujemy cały czas wrażenia, iż wykonujemy te same działania, tylko z innymi przedmiotami w rękach. To jest miłe.

Dobrotliwa jest też, co figa z makiem było spodziewane, oprawa techniczna “Chaos on Deponia”. Znakomita, bez zarzutu, tak jak od strony super gry online dźwiękowej, kiedy i wizualnej.

Autorzy zanotowali więcej ścieżek muzycznych, wobec tego nie irytują już, podczas gdy poprzednio, powtarzaniem się. Acz cała reszta jest tak samo dobra jak w tej chwili, zarówno świetnie podłożone głosy jakości, jak i te schludne, przeurocze piosenki między darmowe gierki rozdziałami. A także grafika? Podobnie. Tak pięknie narysowanych śmieci można uganiać się ze świecą w ręku (! ) – “Chaos on Deponia” to klasa sama w samemu dotyczący gry gierki online przygodowe z swoją ręką rysowaną oprawą graficzną zaś nie robi już takiego piorunującego nabicia tylko dlatego, że widzieliśmy cokolwiek równie ślicznego kilka miesięcy przede wszystkim w pierwszej “Deponii”.

Przy okazji fraza “tak samo dobrze” znajduje się zgrabnym podsumowaniem całej “Chaos jego osoba Deponia”. Gra rzeczywiście jest tak dobra, jak jej poprzedniczka. Rewelacyjnie… choć można było wierzyć, że będzie trochę lepsza, ale niestety, autorzy zawiedli nieznacznie w kwestii pchania z przodu fabuły. Poza tym sprawili się znakomity, miejscami nawet lepiej niżeli poprzednio, więc gry online summa summarum kompleks wygląda właśnie… tak samo dobrze. Dla fanów darmowe gierki online pierwszej gry “Chaos on Deponia” to pozycja obowiązkowa, tak w charakterze zresztą dla wszystkich pozostałych miłośników klasycznych przygodówek point & click… Tyle, że im radzimy podejść jednak od pierwszej konfiguracj.

This entry was posted in biohydrogen and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.