Gierki online

Scorchers poszerza kampanię w celu jednego gracza o pięć misji, które nie ingerują otwarcie w fabułę podstawki – nowela o tytułowej frakcji bandytów stanowi odrębną natomiast zamkniętą zespół. Po instalacji dodatku a odpaleniu gry, zostajemy poinformowani notką o pojawieniu się niedostępnej przedtem lokacji (na podobnej zasadzie gdy ma owo lokalizacja w serii The Elder Scrolls).

Epizod gry rozpoczyna się na tyłach osady Hagara, czyli w jednym ze startowych obszarów – przez wzgląd takiemu rozwiązaniu nowa historia jest w zasięgu wszystkich graczy, nawet tych, którzy nie dysponują zapisami spośród późniejszej fazy rozgrywki. Bezspornie nic też nie stoi na przeszkodzie, tak aby zmierzyć się z rozszerzeniem niesłychanie zaawansowaną postacią. W całości dopakowani bohaterowi mają co prawdziwość łatwiejsze obowiązek, mimo to oraz faktycznie dodatek jest wystarczająco mozolny. Z pewnością nie był owo w celu mnie spacerek, czego się pierwotnie obawiałem. Inna casus, iż eksploatowałem go na poziomie trudności Nightmare.

Bronie strzelające gwoździami mają w grach firmy id Software nadzwyczaj bogatą tradycję. Dwa rodzaje gwoździownicy pojawiły się już w pierwszym Quake’u, alias w 1996 roku – na zdjęciu wyrazisty jest ów słabszy model. Również Railgun zadebiutował pierw we Wstrząsie, natomiast wyraźnie w drugiej odsłonie kultowej serii FPS-ów. Oręż gry w The Scorchers nie przypomina atoli w działaniu pierwowzoru.

The Scorchers na demolka wciska w łapy naszego śmiałka zupełnie nową pukawkę. Nailgun to szybkostrzelny karabin ładowany gwoździami, konstytutywny świetną alternatywę dla pozostałych broni maszynowych. Na zasypywaniu wrogów gradem pocisków jego aplikacja się tymczasem nie kończy. Po szybkiej wymianie lufy w ekwipunek jest dozwolone wetknąć stalowe pręty (faszerowani nimi przeciwnicy mają szansę utrzymywać się przybici do ściany) zaś potężne ładunki energetyczne BFG, zdolne przedziurawiać się za pośrednictwem ściany gry online. W ostatnim trybie strzelania będący w dyspozycji jest oraz celownik optyczny, zaznaczający na czerwono sylwetki wszystkich rywali znajdujących się w zasięgu. Powinno się asygnować, że frajda tym cackiem daje niesamowitą frajdę, lecz skreślenie wrogów zamienia się wtedy w egzekucję. Trójka rodzaje amunicji aż do gwoździownicy są uniwersalnie dostępne przy rezydujących w miastach sprzedawców, skutkiem tego spośród powodzeniem można świętować jej także w innych misjach kampanii.

This entry was posted in biohydrogen and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.